Kanvica TEO s extrakčnej sitkami, Tescoma

Kanvica TEO s extrakčnej sitkami, Tescoma

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Čaje a káva
Dodavateľ:Tescoma
Cena:13.20 €

Kanvica TEO s výluhovacími sitkami, Tescoma.Vynikajúca pre prípravu a podávanie všetkých druhov čaju a čajových nápojov. Vybavená hlbokým sitkom na vylúhovanie čerstvej mäty, medovky, zázvoru, sušených šípok, ovocia a pod. a extra jemným sitkom na vylúhovanie všetkých druhov sypaného čaju. Vyrobené zo žiaruvzdorného borosilikátového skla. Vhodná pre plynové, elektrické a sklokeramické sporáky a aj pre nalievanie vriacej vody z varných kanvíc, vhodná do mikrovlnnej rúry. Rukoväť, viečko a sitká z odolného plastu. Umývajte bežnými čistiacimi prostriedkami, neumývajte v umývačke. Návod na použitie vo vnútri balenia.


 • Čajová kanvica Folly 700 ml
  Čajová kanvica Folly 700 ml

  Krásna čajová súprava z kvalitného porcelánu s romantickým dekorom kvetín. Riad je balený v darčekovej krabičke, môžete teda..

  13.19 €
 • Čajník smalt píšť. 1,75 l ROBA
  Čajník smalt píšť. 1,75 l ROBA

  Krásny smaltovaný čajník s píšťalkou, ktorá vám ohlási variacu sa vodu. Iste vás poteší príjemným ľudovým dekorom...

  23.99 €
 • Nerezový čajník Rock 2,5 l
  Nerezový čajník Rock 2,5 l

  Čajník je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s hladkou povrchovou úpravou granitového vzhľadu. Je vhodný na všetky typy..

  11.29 €
 • Lamart Cuivré kanvica 3l zelená,
  Lamart Cuivré kanvica 3l zelená,

  Nerezová čajová kanvica 3L vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Madlo kanvice je vyrobené z odolného plastu. Kanvica..

  13.19 €
 • Lamart Cuivre kanvica 3l červená,
  Lamart Cuivre kanvica 3l červená,

  Nerezová čajová kanvica 3L vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Madlo kanvice je vyrobené z odolného plastu. Kanvica..

  13.19 €© 2018 Lacné domáce potreby: Kontakt