Mlynček

Mlynček na mäso Tescoma HANDY, univerzálny

Mlynček na mäso Tescoma HANDY, univerzálny

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Tescoma
Cena:44.10 €

Univerzálny mlynček Tescoma pre jednoduché a rýchle mletie všetkých obvyklých druhov mäsa najemno aj nahrubo. Univerzálny - vynikajúci aj pre prípravu strúhanky, mletie olúpaného cesnaku, cibule, lúpaných vlašských orechov, tvrdých syrov typu parmezán, pasírovanie paradajok, predvarené zeleniny apod. Vyrobené zo špeciálne tvrdených vysoko odolných plastov, krájací nôž a disky z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Vybavené masívnym zatláčadlom pre bezpečné použitie, rýchle a stabilné uchytenie na plochu pomocou vysoko účinnej vákuovej prísavky. 3 roky záruka.


 • Renberg digitálna kuchynská váha červená,
  Renberg digitálna kuchynská váha červená,

  Digitálna váha s LCD displejom značky Renberg sa stane nevyhnutným pomocníkom pri príprave mnohých pokrmov.Vlastnosti: kapacita 5..

  20.99 €
 • Tescoma Monte Carlo
  Tescoma Monte Carlo

   Elegantný kávovar z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele vynikajúci pre prípravu kávy espresso. Vybavené ergonomickými úchytkami..

  22.69 €
 • Concept SM 3387
  Concept SM 3387

  Active smoothie sa môže pochváliť príkonom 500 W. To z neho v jeho kategórii robí nepremožiteľného siláka. Je vhodný na..

  48.99 €
 • Vigan WKS17 rýchlovarná dvojplášťová kanvica nerez
  Vigan WKS17 rýchlovarná dvojplášťová kanvica nerez

  Dizajnová rýchlovarná kanvica má mnoho výhod. Jej dvojplášťové telo zaisťuje nízku teplotu aj počas varu, zabraňuje tak..

  37.39 €
 • Concept SM 3386
  Concept SM 3386

  Active smoothie sa môže pochváliť príkonom 500 W. To z neho v jeho kategórii robí nepremožiteľného siláka. Je vhodný na..

  48.99 €

© 2018 Lacné domáce potreby: Kontakt